Działamy nieprzerwanie od 1973 roku

INŻYNIER BUDOWY

data publikacji: 21.12.2020
MIEJSCE PRACY:
Województwo lubuskie – praca w delegacji

Zakres obowiązków:

  • Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych zgodnie z przepisami polskiego prawa budowlanego oraz przepisami BHP
  • Realizacja budowy zgodnie z umowami zawartymi z Zamawiającym oraz innymi Podmiotami
  • Sporządzanie bieżących raportów z prac i dokumentacji budowy
  • Przygotowanie specyfikacji dla środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw
  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą
  • Rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców
  • Składanie zapytań ofertowych, poszukiwanie na rynku dostawców i podwykonawców
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej / odbiorowej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ( mile widziane kierunkowe po Inżynierii Środowiska)
  • Umiejętność czytania i rozumienia dokumentacji technicznej budowy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
  • Znajomość MS Project i/lub AutoCad będzie dodatkowym atutem
  • Dokładność, samodyscyplina, umiejętność pracy w zespole
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą atmosferę pracy
  • Solidne wsparcie w realizacji własnych celów zawodowych
OFERUJEMY:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z tradycjami

Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

Realizację ciekawych i różnorodnych kontraktów

Pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku:
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZRUG Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Tadeusza Kościuszki 76/3  na potrzeby obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  i oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z poniższą informacją:

  1. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest ZRUG Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Tadeusza Kościuszki 76/3.
  2. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji.  Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, usunięcia. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo co cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody może nastąpić poprzez  wysłanie oświadczenia o cofnięciu zgody drogą poczty elektronicznej na adres sekretariat@zrug.pl
  4. Dane osobowe nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 roku na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Jeśli znalazłeś interesującą Cię ofertę, nie czekaj!

    - Wymagane