Działamy nieprzerwanie od 1973 roku

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

data publikacji: 27.10.2020
MIEJSCE PRACY:
Wrocław

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie i składanie zamówień na materiały ( typu tarcze, elektrody, oleje, materiały remontowe i inne różne) i usługi na podstawie zapotrzebowania
  • Monitorowanie przebiegu realizacji zamówień
  • Monitorowanie i optymalizacja parametrów zakupowych
  • Skrupulatna analiza umów
  • Aktywna współpraca z dostawcami oraz ocena dostawców
  • Obsługa platformy zakupowej OPEN NEXUS
  • Prowadzenie rejestrów i analiz w zakresie zamówień i dokumentów związanych
  • Ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy
  • Proponowanie i inicjowanie zmian proceduralnych i optymalizujących pracę w Dziale Zakupów

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku (branża budowlana)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Zdolności analityczne, dokładność, samodyscyplina, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku
  • Umiejętność pracy w zespole, proaktywna postawa
  • Dodatkowym atutem (lecz nie warunkiem koniecznym) jest znajomość PLATFORMY ZAKUPOWEJ OPEN NEXUS oraz dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Kulturę organizacyjną oparta na wzajemnym szacunku, otwartości i zaufaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
OFERUJEMY:

Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z tradycjami

Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji

Realizację ciekawych i różnorodnych kontraktów

Pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku:
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ZRUG Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Tadeusza Kościuszki 76/3  na potrzeby obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych  i oświadczam, że zapoznałam/zapoznałem się z poniższą informacją:

  1. Informujemy, że Administratorem podanych danych osobowych jest ZRUG Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Tadeusza Kościuszki 76/3.
  2. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb rekrutacji.  Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
  3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, usunięcia. Ponadto, przysługuje Pani/Panu prawo co cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody może nastąpić poprzez  wysłanie oświadczenia o cofnięciu zgody drogą poczty elektronicznej na adres sekretariat@zrug.pl
  4. Dane osobowe nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 roku na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Jeśli znalazłeś interesującą Cię ofertę, nie czekaj!

    - Wymagane